Podesty ruchome


Posiadamy podesty do różnych prac wysokościowych tj. wycinanie drzew, malowanie elewacji, mycie elewacji i okien, mycie i malowanie konstrukcji w halach i magazynach, montaż reklam, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli i nawisów śnieżnych, montaż ozdób świątecznych. W zależności od potrzeb naszych klientów, rozdysponowywane są podesty samojezdne lub na naczepie. Wszystkie nasze podesty ruchome wyposażone są w zdalnie sterowane piloty umieszczone zarówno w koszu, jak i u podstawy podestu. Stwarza to możliwość wynajęcia przez Państwa samego podestu ruchomego z jego operatorem.

Wszyscy operatorzy podestów ruchomych posiadają uprawnienia do ich obsługi, aktualne badania wysokościowe i różne uprawnienia m.in. pilarza.

Ponieważ podesty ruchome posiadają agregaty prądotwórcze, możliwe jest wykonywanie wszelkich prac wysokościowych w miejscach, gdzie nie ma, bądź utrudniony jest dostęp do zasilania elektrycznego. Każdy podest ruchomy posiada aktualne badanie Urzędu Dozoru Technicznego oraz ubezpieczenie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 721 298 598 lub mailowy: piotrczucha@op.pl